Природа і архітектура, історія і сьогодення, мистецтво, релігія, екстрим та відпочинок – Тернопілля, край неймовірної краси і контрастів, край туристичних родзинок і унікальних куточків. Край замків і палаців, річок, озер і водоспадів, гір, печер та каньйонів, край з багатим минулим і незвіданим майбутнім. Мандрувати горами, чи насолоджуватись красою каньйонів, спостерігати захід сонця на знаменитій панорамі Заліщиків чи зустрічати неймовірний світанок на Дністрі, вивчати таємничі печер чи торкатися стін старовинних фортець, сплавлятися на катамарані чи літати на паратрайку. Подорожуючи Тернопіллям - все можливо, адже це край надзвичайних пригод .
вівторок, 30 березня 2021 р.
середа, 17 березня 2021 р.
Дрогобич – прогулянка містом (частина 2)
Кожний куточок України по своєму вражає мандрівників, одні природою, інші архітектурою, деякі цікавими історіями і легендами. На багатій землі Прикарпаття, де течуть підземні соляні ріки, люди селилися з давніх часів. Близько тисячі років тому на території сучасної Львівської області з’явилося поселення, яке з часом стало зватися містом Дрогобич. І до сьогодні це місце зберегло в собі унікальні підземні скарби у вигляді солі, старовинну архітектуру що вражає, вулички міста, які досі наповнені відголосками історії та відданих своїй справі людей. А скільки цікавих легенд тут існує, що не завжди й відрізниш що з того правда, а що тільки оповідка.
неділя, 14 березня 2021 р.
Дрогобич – прогулянка містом (частина 1)
Старовинні міста України вражають своєю архітектурою, історією, атмосферою, цікавими та неповторними родзинками, які у кожного інші. Вони все більше викликають інтерес мандрівників та приваблюють дослідників і поціновувачів. Цього разу ми помандруємо в передгір’я Карпат, де біля соляного джерела близько тисячі років тому виникло поселення. Як розповідає одна із легенд, місцеві називали його Бич, росло б собі містечко далі, та одного разу загарбники-кочівники зруйнували його. Тоді вцілілі жителі, перебрались на нове місце і заснували поселення Другий Бич, яке за багато століть розквіту і занепаду перетворилось у сучасне місто Дрогобич.
середа, 20 січня 2021 р.
Красноїльська Маланка 2021
Старовинні традиції, автентичні звичаї, наповнені давнім змістом захоплюючі ритуали, які передаються з покоління в покоління. Вони зберігаються в селах та містечках України, щороку відтворюються, а з плином часу змінюються, проте зміст який вони в собі несуть залишається такий, як і сотні років тому. Найтаємничішим та найяскравішим дійством народного святкування звісно є Маланка, або ще як її називають «переберія». 13 січня на Маланки на передодні Старого нового року та 14 січня на Василія в українських селах, містах і містечках люди у різноманітних костюмах тварин, народних та фольклорних персонажів, а також сучасних героїв, виходять на вулиці щоб відтворити давні традиції та відзначити прихід Нового року. Минулими роками ми стали учасниками нічної Маланки в селах Устя та Горошова, побували на фестивалі Маланки у Синькові та прогулялись мальовничими вуличками Чернівців разом з учасниками «Маланка Фест». Цього року, попри всі обставини, нас чекали захоплюючі пригоди в Красноїльську на Маланці з румунським корінням.